Tema: Biru dan Hijau Tema: Biru dan Hijau Tema: Merah Tema: Hijau
Text: Tambah BesarText: AsalText: Tambah Kecil
Latar Belakang: 1 Latar Belakang: 2 Latar Belakang: 3 

Kemaskini Pada: 16 Dis 2018
Versi 8.1.2
Kumpulan PengurusanKumpulan Pengurusan

Datu Sajeli Kipli.jpg




YBhg. Datu Sajeli bin Kipli
Ketua Pegawai Eksekutif
sajelik@pelita.gov.my

razali.jpg



Razali Zainudin
Timbalan Ketua Pegawai Eksekutif Sektor Perladangan
razaliz@pelita.gov.my


Monaliza.jpg




Monaliza Hj. Zaidel
Timbalan Ketua Pegawai Eksekutif Sektor Hartanah
monaliza.zaidel@pelita.gov.my

Kamri.jpg




Kamri Ramlee
Pengurus Kanan Bahagian Undang-Undang & Kesetiausahaan 
kamrir@pelita.gov.my

Idris.jpg




Idris Hj Ibrahim
Pengurus Kanan Bahagian Pengurusan Risiko
idris1@pelita.gov.my

Zaharah.png




Zaharah Hj.Mahdi
Pengurus Kanan Bahagian Audit Dalaman
zaharahm@pelita.gov.my


Wan Abu Bakar




Wan Abu Bakar Wan Hamid
Pengurus Kanan Bahagian Kewangan Korporat
wanabu1@pelita.gov.my

 



Davidran Somasundiram Prakasam
Pengurus Kanan Bahagian Perancangan dan Pembangunan Hartanah 
davidransp@pelita.gov.my


 


Haizawati Fadillah Hamzah
Pengurus Kanan Bahagian Sumber Manusia dan Pentadbiran Pejabat
haizafh@pelita.gov.my



Faizal Jublee
Pengurus Kanan Bahagian Ladang Pelita, SSSED dan Pentadbiran Pejabat 
faizalj@pelita.gov.my



 

George Lentton Indang
Pengurus Kanan (Pembangunan Tanah Adat dan Tanah Kerajaan) Bahagian Pertanian dan Perniagaan
georgeli@pelita.gov.my

 
 

Saiful Bahari Amra Ramly

Pengurus Kanan Bahagian Hal Ehwal Korporat
saifulb@pelita.gov.my

 
 
Bibi Umizah Osman
Pengurus Kanan Bahagian Pengurusan Tanah
bibiuo@pelita.gov.my
 


Allan Michael Rimong

Pengurus Kanan Bahagian Kejuruteraan
allanmr@pelita.gov.my

 
 
Norman Putit
Pengurus Kanan Bahagian Pengurusan Hartanah
norman@pelita.gov.my